ביחד מחזירים את הצבע לטבע: מבצע לשיקום נזקי השריפה בהרי ירושלים

#ביחד_מחזירים_את_הצבע_לטבע

לפעמים גלידה זה רק עניין של הנאה, כמו טעימה של גלידה ביום קיץ חם או צלילה מענגת לתוך טעם חדש. ולפעמים, כמו היום, מדובר במשהו גדול יותר, כמו העלאת מודעות ופעילות בנושאים חשובים.

בחודש אוגוסט השנה נשרפו כ-10,000 דונם של יערות בהרי יהודה. שטחים המהווים בתי גידול ומרחב מחיה למאות מינים שונים של בעלי חיים ומיליוני צמחים, חלקם אף בסכנת הכחדה.

אין ספק שמדובר בפגיעה קשה בטבע, שהשיקום שלו יימשך תקופה ארוכה, עם זאת אנו מאמינים שאין זמן טוב מההווה להתחיל בעבודה. לכן יחד עם “הקרן לשמירת הטבע והמורשת” יזמנו מבצע מיוחד לסייע בשיקום הנזקים ביערות הרי ירושלים. במסגרת מבצע “ביחד מחזירים את הצבע לטבע” אנחנו נתרום אחוז ממכירות הפיינטים שלנו לעמותה.

“הקרן לשמירת הטבע והמורשת” היא עמותה שהוקמה כדי לסייע לרשות הטבע והגנים בשמירה על הטבע. כיום העמותה משקיעה את מירב מאמציה בשיקום נזקי השריפה, בשיקום בתי הגידול, שיקום שבילים והצומח באזורים שנפגעו ומוודאים שחיות הבר שהצליחו להינצל מהשריפה מוגנות.

כך גם אתם בקלות תומכים בשיקום יערות הרי ירושלים ואף נהנים תוך כדי. קנו פיינט של גלידת בן & ג’ריס, ואנחנו נתרום אחוז מהמכירה ל”קרן לשמירת הטבע והמורשת”. או תרמו ישירות באתר של העמותה.

תזכרו: לקנות פיינט גלידה אולי נראה לכם כפעולה קטנה, אבל היא יכולה לעשות שינוי גדול בהחזרת הטבע משחור לירוק.

#ביחד_מחזירים_את_הצבע_לטבע