קפה קרמל פאדג' ללא חלב

גלידה ללא חלב עם קפה, חתיכות פאדג' וקרמל

קפה קרמל פאדג' ללא חלב

הנחנו שאוהבי גלידה ללא-חלב ירצו טעם מיוחד שרק הם יוכלו ליהנות ממנו, לכן הטעם הבלעדי לגלידות ללא-חלב הזה הוא מלא בצ'אנקים של פאדג' וסווירל עשיר של קרמל המעורבבים לתוך בסיס מופלא של קפה באישור סחר הוגן.

משקה שקדים (מים, שקדים), סוכר נוזלי (סוכר, מים), שמן קוקוס, סירופ תירס, מוצקי סירופ תירס, סירופ סוכר מיובש, רכז קפה (3.5%), קקאו, חלבון אפונה, סוכר, חומרים מתחלבים (לציטין חמניות, לציטין סויה), עמילן תירס, חומרי טעם טבעיים (קוקוס, שומשום), מולסה, מיצוי לתת מיובש (שעורה (גלוטן), תמצית וניל, מייצבים (גואר גם, גומי חרובים, קרג'ינן), צבע מאכל (קרמל), מלח.

מידע על אלרגניים: מכיל שקדים, קוקוס, סויה, שומשום ושעורה - גלוטן.
עשוי להכיל אגוזים אחרים.

הסיפור שמתחת למכסה

עשוי מחלב שקדים

עשוי מחלב שקדים
למה חלב שקדים? לאחר התנסות עם כל מיני נוסחאות, גורו הטעמים שלנו החליטו שחלב השקדים מספק לנו “לוח חלק” עבור הבראוניס, הקרמל, האגוזים והשוקולד הטעימים. וזה כה עשיר וקרמי שבמהלך האכילה אתם תצטרכו להזכיר לעצמכם שזה ללא-חלב.

תו קתן טבעוני

תו תקן טבעוני
חברים טבעוניים, בין אם חיכיתם לגלידה ללא חלב עם אישור טבעוני במשך שלושה עשורים או שלושה ימים, זה הזמן לשמוח! חברנו לארגון טבעוני עולמי כדי לקבל אישור שהגלידה ללא חלב שלנו לא כוללת מוצרים מהחי – הכוללים ביצים, חלב או דבש. אנחנו מעריכים את המחויבות שלכם ומקווים שתיהנו מהצ’אנקים והסווירלים המופלאים שהכנסנו לתוך הטעמים שלנו.

זמין בגדלים

פיינט

פיינט

ראה זאת

צ'אנק-מטר

תוספות שוות

Chunkometer Graph

שנת ייצור

2017

כשרות

כשרות כ קיי

אינו מכיל רכיבי חלב, יוצר בקו יצור חלבי