מרשמלו מון: דרך מתוקה להפיץ שמחת ילדות

כפר נהר הירדןכפר נהר הירדן

תאמינו או לא, אבל גלידת מרשמלו מון שנעשתה בשיתוף עם ג’ימי פאלון מתוקה אפילו יותר ממה שחשבתם. מעבר לסווירלים של מרשמלו ופירורי עוגיות עם חתיכות פאדג’, בכל פיינט גלידה יש עוד משהו מאוד מיוחד.

כל התמלוגים של ג’ימי פאלון ממכירות מרשמלו מון מוקדשים ל-SeriousFun Children’s Network, ארגון המעניק לילדים המתמודדים עם מחלות קשות הזדמנות ליהנות מחוויה בלתי נשכחת ומיוחדת במינה – בילוי בכפר נופש המותאם לצורכיהם ומלא בפעילויות של כיף. קמפינג בחיק הטבע, בריכה, ספורט ורכיבה על סוסים, סדנאות יצירה, מוזיקה ותיאטרון – אלו רק כמה מהפעילויות הנהדרות שמארגנים האנשים הטובים מ-SeriousFun – וכולן ללא עלות למשפחות הילדים. בארץ כפר נהר הירדן – עמותה ללא מטרות רווח משתייך לארגון.

חוויות משנות חיים

ארגון SeriousFun הוקם בשנת 1988 ע”י פול ניומן ז”ל, שחקן הקולנוע האגדי, שהיה גם פילנתרופ ידוע ועזר ליותר מ- 600,000 ילדים ובני משפחותיהם ביותר מ- 50 מדינות, כולל ישראל.

פול ניומן ידע, כי כפרי הנופש שהארגון הבינלאומי הקים משנים חיים. הוא סיפר ש”הילדים לא אומרים לי, ‘תודה, נהניתי מאוד’,  אלא אומרים ‘תודה, שינית לי את החיים’ “.

SeriousFun מושתת על האמונה הבסיסית, שלכל הילדים מגיע ליהנות מהילדות, לא משנה אם הם חולים או בריאים. לכאורה מדובר רק במשחקים וכיף, אבל תחושות העצמאות, החוסן והביטחון העצמי ש-SeriousFun מעניקה לילדים הן לא פחות חשובות. במהלך השהות בכפר הנופש נרקמות חברויות אמת, משאלות מתגשמות, והילדים מחזירים לעצמם את הביטחון, מבלי לחשוב על המחלה.

כל התוכניות והפעילויות בכפרים של SeriousFun מותאמות במיוחד לצרכים הרפואיים והרגשיים של הילדים. המרכז הרפואי המתקדם של הכפר נותן מענה 24/7 ליותר מ-27 מחלות, כולל סרטן, איידס, מחלות דם, מחלות לב ואפילפסיה. התוכניות בכפר אינן מסתכמות בתקופת הקיץ, אלא כוללות, בין היתר, סופי שבוע למשפחות ופעילויות בבתי חולים. בסופו של דבר, האהבה והתמיכה שמרעיפים על הילדים יוצרות סביבה בטוחה שבה ילדים יכולים להיות פשוט ילדים.

SeriousFun כולל נכון להיום 30 כפרי נופש ותוכניות ברחבי העולם והיד עוד נטויה. אנו גאים לתמוך בארגון זה, ובכך גם להראות כיצד גלידה יכולה להשפיע ולעשות טוב בעולם.

בישראל כפר נהר הירדן מקיים את הפעילות של SeriousFun. כפר הנופש בארץ טובל בנוף גלילי יפייפה, לא רחוק מהכינרת. כפר הנופש הזה הוא הראשון והיחידה בישראל ובמזרח התיכון, הפועל במשך כל ימות השנה ומיועד לילדים עם מחלות קשות וכרוניות וילדים עם מוגבלויות. הכפר המונגש משמש ילדים יהודים, מוסלמים ונוצרים מישראל ומהמדינות השכנות והוא מעניק לילדים הנופשים ולבני משפחותיהם הזדמנות “לחגוג את החיים”.

מרשמלו מון: דרך מתוקה להפיץ שמחת ילדותכפר נהר הירדן

מוווזמנים לקחת חלק ולהפיץ שמחה!

בן & ג’ריס נותנים גם לכם אפשרות לתמוך בכפר נהר הירדן: הוציאו פיינט גלידת מרשמלו מון מהמקפיא ואנחנו נתרום את התמלוגים שלו לכפר נהר הירדן. אם המקפיא שלכם כבר מפוצץ בגלידות בן & ג’ריס, תוכלו לתרום ישירות באתר האינטרנט של כפר נהר הירדן. איזו דרך מתוקה להפיץ שמחת ילדות!

מרשמלו מון