למה אנחנו מתרגשים לקראת ההופעה של זיגי מארלי בישראל

זיגי מארלי

בשבילנו, מוסיקה וגלידה הולכים יחד כמו צ’אנקים וסווירלים, באופן מושלם. ובדומה לצ’אנקים וסווירלים, החיים לא היו מתוקים בלעדיהם.

זו הסיבה שאנחנו מתרגשים בטירוף לקראת ביקורו של זיגי מארלי לישראל לשתי הופעות עם מוסיקה ומטרה מעוררת השראה! זיגי יופיע ב-31 ביולי בבארבי, תל אביב וב-1 באוגוסט בזאפה אמפי שוני, ויפיץ את האהבה לאוהבי מוסיקה קרובים ורחוקים. אנחנו מצפים מאוד להמשיך את שיתוף הפעולה הכייפי ומוערר ההשראה סביב הטעם החדש שלנו, One Love של בוב מארלי.

לאחר השקת הטעם בוורמונט עם הופעה מעוררת השראה, אנחנו מתרגשים לארח את זיגי בישראל.

הטעם One Love הוא מיוחד במינו כיוון שחלק מהרווחים הולכים למטרה מאוד מיוחדת: הפרויקט הלאומי לקהילה האתיופית בישראל (ENP). בדומה למורשתו של בוב מארלי, ENP מתרכזים בדרכים חדשות לעורר השראה ולהעצים את הקהילה האתיופית בישראל על מנת להבטיח להם עתיד טוב יותר.

אם אתם מכירים את בן & ג’ריס, אתם יודעים שאנחנו נוטים לבטא את עצמנו באמצעות גלידה. האהבות שלנו, התקוות שלנו, החלומות שלנו – הם יוצאים כולם בצ’אנקים ובסווירלים המתוקים. עם השקת הטעם שלנו, One Love, אנחנו לא רק אומרים שאנחנו חושבים שגלידת בננה, סווירלים של קרמל, פירורי עוגיות, וחתיכות פאדג’ בצורת סמל שלום (Peace) הם שילוב מדהים. אנחנו גם מראים את האהבה והכבוד העצומים שיש לנו לאגדת הרגאיי האייקונית בוב מארלי.

כבר שנים רבות שאנחנו מקבלים השראה מהחיים המוסיקליים והאקטיביסטיים של מארלי. הפילוסופיה שלו על שלום, אהבה והאחדות זה בדיוק מה שהשותפים המייסדים חשבו כשהקימו את חברת הגלידה המטורפת הזאת ב- 1978.

כפי שהמייסד שלנו ג’רי גרינפלד אמר, “לבן & ג’ריס היו מספר שותפויות לאורך השנים אבל לא היתה אחת כמו השותפות שיש לנו עכשיו, בעבודה עם זיגי ועם הקרן של בוב מארלי (Bob Marley Foundation) ועם משפחת מארלי. בגלל שהקשר מבוסס על הערכים האלה, המורשת הזו של אהבה ואחדות וצדק חברתי.”

הזמינו כרטיסים עוד היום!

לרכישת כרטיסים להופעה ב-31/7/2018 בבארבי תל אביב

לרכישת כרטיסים להופעה ב-1/8/2018 באמפי שוני