קרמל סוטרא®

גלידת קרמל וגלידת שוקולד עם חתיכות פאדג' וליבת קרמל

קרמל סוטרא®

מצאו את דרככם לחוויית הגלידה האולטימטיבית עם גלידת ה-Core שלנו. לא משנה בין אם הדחפים הראשוניים שלכם יובילו למרכז הקרמל הרך או ישר לחתיכות הפאדג', אתם תהיו בשליטה מלאה על גורל הגלידה שלכם.

חלב, שמנת (23%), קרמל (חלב מרוכז ממותק, סירופ גלוקוז, סוכר, מים, חמאה, שמנת, מייצבים (פקטין, קרג'ינן), תמצית וניל, מתפיח (סודיום ביקרבונט), מלח, מתחלב (לציטין סויה)), סוכר, חתיכות פאדג' (סוכר, שמן קוקוס, אבקת קקאו, חמאה, מתחלב(לציטין סויה), תמצית וניל טבעית, חומרי טעם טבעיים), אבקת חלב, מים, קקאו, חלמון ביצה, מייצבים (גואר גאם, קרג'ינן).

מידע על ארלגניים: מכיל חלב, ביצים, סויה וקוקוס.
עלול להכיל חיטה-גלוטן, בוטנים ואגוזים .

קרמל סוטרא טבלת ערכים

הסיפור שמתחת למכסה

גורו טעמים ליום אחד
בשנת 2001 כתבת של הניו יורק טיימס, אבי אלין ביקרה במשרדי ההנהלה של בן & ג’ריס בברלינגטון, וורמונט, ל’סיור היכרות’ עם עוד כמה כתבים אחרים. אחד מהנושאים בתוכנית היה לפגוש את הגורו טעמים במעבדות המחקר ופיתוח שלנו בשביל התנסות מעשית בפיתוח טעם. כל אחד מהכתבים התלווה לגורו על מנת להמציא טעם משלו. למרות שהמתכון שאבי הכינה לא זכור, השם הבלתי נשכחה שנתנה בהחלט נחקק בזיכרון: קרמל סוטרא®!
מנהרה החוצה
ברשותה של אבי, קרמל סוטרא® הצטרף לנבחרת הטעמים שלנו בשנת 2002. עם מרקם קטיפתי של קרמל מוקף בגלידת שוקולד וגלידת קרמל עם חתיכות פאדג’, טעם זה נועד לחופרי פיינטים מכל מקום. אז בין אם אתם חופרים ישר בליבה או מערבבים מעט מהכל בכל ביס, טבלו את הכפית לכבוד אבי והגורו טעמים שלנו כהערכה לתערובת החושנית הזו.

זמין בגדלים
פיינט

פיינט

ראה זאת

צ'אנק-מטר

תוספות שוות

Chunkometer Graph
שנת ייצור

2013

עובדה משעשעת

בשנת 2001 כתבת של הניו יורק טיימס, אבי אלין ביקרה במשרדי ההנהלה של בן & ג’ריס בברלינגטון, וורמונט, ל’סיור היכרות’ עם עוד כמה כתבים אחרים. אחד מהנושאים בתוכנית היה לפגוש את הגורו טעמים במעבדות המחקר ופיתוח שלנו בשביל התנסות מעשית בפיתוח טעם. כל אחד מהכתבים התלווה לגורו על מנת להמציא טעם משלהם. למרות שהמתכון שהכינה אבי לא זכור, השם שנתנה בהחלט נחקק בזיכרון… קרמל סוטרא™. ברשותה של אבי, קרמל סוטרא™ הצטרף לנבחרת הטעמים שלנו בשנת 2002.

כשרות
כשרות או יו חלבי
כשרות בהשגחת רבנות קרית מלאכי

מכיל אבקת חלב נוכרי