חצי אפוי® פינט באטר טבעוני

גלידה ללא חלב בטעם שוקולד וגלידה ללא חלב עם חמאת בוטנים, עם חתיכות פאדג' ובצק עוגיות חמאת בוטנים

חצי אפוי פינט באטר ללא חלב

האם זו גרסת חמאת בוטנים לטעם חצי אפוי המפורסם שלנו, או האם זו גלידה ללא חלב בטעמים חמאת בוטנים ושוקולד מלאה בבראוניס עשירים ובצק עוגיות חמאת בוטנים? כל התשובות נכונות!

משקה שקדים (מים, שקדים), סוכר נוזלי (סוכר, מים), קמח חיטה (גלוטן), שמן קוקוס, סירופ תירס מיובש, סוכר, סוכר חום, בוטנים, קקאו , חמאת בוטנים (3%), שמן סויה, חלבון אפונה, אבקת קקאו, סירופ תירס, שמן בוטנים, מתחלבים (לציטין חמניות, לציטין סויה), מלח, עמילן תירס, מייצבים ( גואר גאם, חרובים גאם), תמצית וניל, מתפיח (סודיום ביקרבונט), חומר טעם טבעי (קוקוס), לתת שעורה.

מידע על לארגניים: מכיל שקדים, חיטה-גלוטן, בוטנים, קוקוס, שעורה וסויה.
עלול להכיל אגוזים אחרים.

חצי אפוי פינט באטר ללא חלב טבלת ערכים

הסיפור שמתחת למכסה

עשוי מחלב שקדים

עשוי מחלב שקדים
למה חלב שקדים? לאחר התנסות עם כל מיני נוסחאות, גורו הטעמים שלנו החליטו שחלב השקדים מספק לנו “לוח חלק” עבור הבראוניס, הקרמל, האגוזים והשוקולד הטעימים. וזה כה עשיר וקרמי שבמהלך האכילה אתם תצטרכו להזכיר לעצמכם שזה ללא-חלב.

תו קתן טבעוני

תו תקן טבעוני
חברים טבעוניים, בין אם חיכיתם לגלידה ללא חלב עם אישור טבעוני במשך שלושה עשורים או שלושה ימים, זה הזמן לשמוח! חברנו לארגון טבעוני עולמי כדי לקבל אישור שהגלידה ללא חלב שלנו לא כוללת מוצרים מהחי – הכוללים ביצים, חלב או דבש. אנחנו מעריכים את המחויבות שלכם ומקווים שתיהנו מהצ’אנקים והסווירלים המופלאים שהכנסנו לתוך הטעמים שלנו.

זמין בגדלים
פיינט

פיינט

ראה זאת

צ'אנק-מטר

תוספות שוות

Chunkometer Graph
שנת ייצור

2018

כשרות
כשרות כ קיי
באישור הרבנות הראשית לישראל

אינו מכיל רכיבי חלב, יוצר בקו יצור חלבי