8 טריקים לגרום לפיינט שלכם להספיק לחודש שלם

8 טריקים לגרום לפיינט שלכם להספיק לחודש שלם

המהות של חודש ינואר היא לעשות יותר עם פחות. כשעסוקים בהחלטות לשנה החדשה כמו לאכול יותר ברוקולי וכרוב עלים ולבזבז קצת פחות כסף, צריכים להנות מהדברים הטובים בצורה יעילה וחסכונית. אל תדאגו, אנחנו כאן כדי לעזור לכם. יש לנו המון טיפים ודרכים שיעזרו לכם לעשות מה שעד עכשיו לא עלה על הדעת-לגרום לפיינט של גלידת בן & ג’ריס להספיק לחודש שלם.

נשמע מטורף, אנחנו יודעים. אבל זאת לא תהיה הפעם הראשונה שקראו לנו מטורפים. מוכנים? בואו נעשה את זה:

המספר 1

תבחרו טעם שאתם מחבבים אבל לא אוהבים בטירוף

אנחנו יודעים שכל הטעמים אהובים. אבל לבחור את דולצ’ה דה לצ’ה כשאתם מכורים לשוקולד אולי יעזור קצת למתן את התשוקה שלכם. אבל, בלי הבטחות.

קו מקווקוו

המספר 2

תשלבו עוד מאכלים וכך תשתמשו בפחות גלידה

הצעה שלנו? תאכלו כפית אחת של גלידה ביחד עם חתיכת עוגה ענקית. או שאולי כדאי לשים כפית גלידה בין שתי עוגיות. אתם רואים כמה פשוט זה?

קו מקווקוו

המספר 3

אל. תחלקו. עם. אחרים.

תראו, זה צריך להיות ברור. אם אתם לא חולקים את הבן & ג’ריס עם אחרים הוא ישרוד ליותר זמן. אנחנו מנחשים שזאת לא הפעם הראשונה שנתקלתם באמת הזו.

קו מקווקוו

המספר 4

מחוץ לשדה הראיה, מחוץ למחשבה

לראות פיינט של בצק עוגיות בוהה בכם כשאתם פותחים את המקפיא זה מספיק כדי לגרום לבטן שלכם לקרקר. תחביאו אותו מאחורי אפונה קפואה כדי לחסוך מעצמכם את המבט המהפנט שלו.

קו מקווקוו

המספר 5

תמצאו תחליף לכפית

מה דעתכם לאכול את הפיינט שלכם עם סכין חמאה, מרית פלסטיק או-הנה רעיון טוב-צ’ופסטיקס! במקרה הכי גרוע, יהיה מבדר לצפות בתהליך האכילה.

קו מקווקוו

המספר 6

תכניסו את בן & ג’ריס לתוכנית האימונים שלכם

על כל כפית גלידה שאתם אוכלים, תנו לנו 20 שכיבות שמיכה ו/או 50 כפיפות בטן. לא ייקח הרבה זמן עד שתתחילו לחשוב ברצינות על ההחלטות שאתם עושים. כמו למשל השילוב בין גלידה לספורט.

קו מקווקוו

המספר 7

תעבירו לכלי הגשה

אין מה להכחיש שברגע שיורד המכסה והכפית נפגשת עם הפיינט, קשה להפסיק. אז תעבירו סקופ אחד לכלי הגשה ותתרחקו מהפיינט.

קו מקווקוו

המספר 8

שימו את הכסף שלכם איפה שהפה שלכם

על כל כפית גלידה שאתם אוכלים, שימו שנקל בצנצנת. זה כמו צנצנת קללות, רק בשביל גלידה. עד סוף החודש יהיה לכם את הכסף שתצטרכו בשביל כל הרפתקאות הגלידה של חודש הבא.

קו מקווקוו

רואים? נכון זה היה קל? עוד מעט מבלי שתשימו לב כבר יגיע החודש הבא ותוכלו לחזור לאיך שדברים היו. פיינט בלילה. התכוונו בשבוע. כן, פיינט אחד בשבוע. לזה התכוונו.

יש לכם טיפים משלכם? שתפו אותנו בתגובות!