שאלון: גלו את הטעם המווושלם בשבילכם על בסיס היום שעבר עליכם

שאלון: גלו את הטעם המווושלם בשבילכם על בסיס היום שעבר עליכם

החיים הם דבר מעניין. יש ימים שגורמים לכם להתחרט על זה שיצאתם מהמיטה, בעוד שיש ימים שכל דבר שאתם נוגעים בו הופך לזהב. למרבה המזל, בין אם אתם עוברים יום מוצלח או מבאס, תמיד יש טעם של בן & ג’ריס במיוחד בשבילכם! מלאו את השאלון וגלו איזה טעם בן & ג’ריס הכי מתאים ליום שלכם.

1: איך היום שלכם התחיל?
2: מה אכלתם לארוחת בוקר?
3: ביליתם את נסיעת הבוקר ...
4: איך עבר עליכם הבוקר?
5: ארוחת הצהריים שלכם הייתה ...
6: איך עבר עליכם הצהריים?
7: הדרך שלכם הביתה היתה ...
8: הצלחתם להכניס ללו"ז קצת פעילות גופנית?
9: בסקאלה של 'נורא' עד ל 'מוכן למסלול אופנה', איך אתם מרגישים לגבי המראה שלכם היום?
10: ספרו לנו על שגרת לפני השינה שלכם.

שוקולד בראוניס

שוקולד בראוניס

אוקיי, אז היה היום היה מבאס, אבל אל דאגה – הכל יהיה בסדר. רק תתכרבלו על הספה ותנו לתוספות השוקולדיות העשירות האלה להפעיל את הקסם שלהם. עכשיו מרגישים טוב יותר? חשבנו כך. מי יודע? אולי מחר יהיה יותר טוב.

חצי אפוי

חצי אפוי

אמנם היום לא היה כשלון מוחלט, אך בהחלט היה יכול לעזור לו קצת יותר זמן בתנור. נשמע שהגיע הזמן לכדור של חצי אפוי! קדימה, תפסו מקום על הספה עם המכנסיים הנוחות שלכם. היום הגעתם לחצי הדרך; אולי מחר היום שלכם יהיה אפוי לגמרי.

פיש פוד

פיש פוד

ובכן, זה נראה כאילו עבר עליכם יום די נחמד. כיוון שהיום שלכם עבר חלק, מה יותר מתאים מאשר להוסיף קצת בן & ג’ריס עם כל הדברים הטובים? גלידת שוקולד, סווירלס של מרשמלו וקרמל ודגי פאדג’… ובמזל השארנו בחוץ את הדג האמיתי  (ניצחון נוסף).

עוגת גבינה עם תות שדה

עוגת גבינה עם תות שדה

ברכות, אתם מנצחים במשחק החיים! כדאי שכבר תנצחו גם בגלידה, אז זה הזמן לגלידת עוגת גבינה עם תות שדה. אבל בעוד אתם נהנים מכל הטוב הזה, הקדישו רגע לחשוב על אלה שלא מנצחים היום. מחר, זה יכול להיות אתם.

חובה לענות על כל השאלות