שאלון: איזו סדרה מקורית של נטפליקס ואיזה טעם של בן & ג'ריס כדאי לי להפוך לזוג?

שאלון: איזו סדרה מקורית של נטפליקס ואיזה טעם של בן & ג'ריס כדאי לי להפוך לזוג?

כל כך הרבה סדרות מקוריות ונפלאות של נטפליקס, כל כך מעט זמן! כשצריך להחליט במה לצפות בנטפליקס ובאיזה פיינט של בן & ג’ריס לבחור, האפשרויות הן כמעט אינסופיות כמו הסווירלים של העוגיות בפיינט של עוגת גבינה ותות שדה. ענו על השאלון כדי לגלות את השילוב המושלם עבורכם של תוכנית נטפליקס מקורית וטעם של בן & ג’ריס.

מי מצטרף אליך לבילוי נטפליקס הלילי?
מה הדרך שלך לחלוק פיינט עם מישהו אחר?
איזה סוג של תוכן ישמח אותך?
מהו סגנון הצפייה שלך בנטפליקס?
אם היה אפשר לבחור רק תוספת אחת לגלידה, מה היא היתה?
האם ההעדפה שלך היא לארח אצלך ערב נטפליקס או להתארח אצל חברים?
אם החיים שלך היו מהווים השראה לסדרה מקורית בנטפליקס, מה היא היתה?

נטפליקס & צ'ילד ו GLOW

נטפליקס & צ'ילד ו GLOW

תתכוננו למאבק בתוך החבורה לגבי מי יקבל את הביס הבא בכל פעם שאתם משלבים ביחד פיינט של נטפליקס & צ’ילד וצפייה ב GLOW המצחיקה והמרגשת. לכו בעקבות הסווירלים של בייגלה מלוח ומתוק כשאתם מחפשים אחר השורשים של הדמות האהובה עליכם ונהנים מפרץ נוסטלגיה לתלבושות המדהימות של שנות ה- 80..

בצק עוגיות ולכל הנערים שאהבתי

בצק עוגיות ולכל הנערים שאהבתי

תתכוננו לערב של התרוממות רוח שהוא תוצאה של כדורי גלידה שיוצאים מתוך פיינט “בצק עוגיות” ובמקביל צפייה בסרט נטפליקס המקורי “לכל הנערים שאהבתי”. תשלפו חתיכת בצק עוגיות בכל פעם שאתם צוחקים בקול מהצרות של לארה ג’ין או כשאתם נזכרים בקראש שלכם מהתיכון.

שוקולד בראוניס והכתר

שוקולד בראוניס והכתר

עקבו אחר התהפוכות בעלילה של סדרת הדרמה ההיסטורית שאי אפשר להפסיק לצפות בה, “הכתר” בזמן שאתם חופרים בתוך פיינט של שוקולד בראוניס. רק תשימו לב שאתם לא מטפטפים על הכפפות הלבנות, זו יכולה להיות טעות גדולה

חצי אפוי ובוג'ק הורסמן

חצי אפוי ובוג'ק הורסמן

תצחקו בקול עם בוג’ק והחברים שלו, בזמן שאתם נהנים מפיינט של חצי אפוי ומ”בוג’ק הורסמן”. תשלפו חתיכת בצק עוגיות בכל פעם שהסוכנת והאקסית שלו מציקה לו, או חתיכת בראוני כשבוג’ק שוב מתרפק על התקופה שבה היה כוכב הוליוודי מצליח. די מהר תצטרכו פיינט נוסף.

חובה לענות על כל השאלות