9 מיתוסים על בן & ג'ריס - נכון או לא נכון?

9 מיתוסים על בן & ג'ריס - נכון או לא נכון?

האמת שכיף להיות חברה עם כזאת היסטוריה ארוכה ומרתקת מאחוריה. יש דבר אחד שאנחנו אוהבים כמעט כמו חתיכות פאדג’ (אבל רק כמעט…) וזה מיתוסים מטורפים שהתפתחו סביב ההיסטוריה והטעמים שלנו. אז אספנו את המיתוסים הכי פרועים שיכולנו למצוא על בן & ג’ריס וניפצנו (או אישרנו) אותם, אחת ולתמיד.

המספר 1

בן וג’רי הם זוג
~מופרך~

המייסדים-שותפים שלנו מובילים אומנם את התמיכה ארוכת השנים שלנו בקהילה הלהט”בית, אבל לא, הם לא גייז ובטח שלא זוג. הם רק שני חבר’ה שממש אוהבים גלידה ומשתמשים בעסק כדי להפוך את העולם למקום קצת יותר טוב.

קו מקווקוו

המספר 2

אף אחד לא הצליח לסיים דלי מפלצתי של סאנדיי
~מופרך~

ככל שתשתפו יותר חברים, ככה יהיה לכם הרבה יותר קל! אז כן, אנחנו יכולים לאשר שיש דווקא הרבה אנשים שהצליחו להשתלט לגמרי לבדם על דלי מפלצתי של סאנדיי בגלידריות ברחבי העולם. אבל דלי עם 20 כדורי גלידה, בננות, פאדג’ חם, עוגיות שוקולד צ’יפס ובראוניס, כל התוספות האהובות עליכם ומעליהן קצפת, זה בכל זאת אתגר לא פשוט. ולכן אלו מסוג הפעמים שמומלץ לחלוק את ההנאה ולא לאכול לבד.

קו מקווקוו

המספר 3

הפסקנו לייצר את הטעם ווייט ראשן מפני שהיה בו יותר מדי ליקר קפה קלואה
~מאושר~

הסיפור הזה נשמע אולי המופרך מכולם, אבל תתפלאו – הוא נכון ב-100%. ווייט ראשן היה טעם גלידה שנמכר בין השנים 1986 ל-1996, והייתה בו גלידת קפה עם ליקר קפה קלואה. כמו שאתם כבר יודעים, אנחנו לא מעגלים סווירלים, לכן שמנו המון ליקר קפה בגלידה. האמת היא ששמנו כל כך הרבה, עד שגרמנו לעלייה במחיר הליקר קלואה בחנויות המשקאות מפני שקנינו כל כך הרבה ממנו. לא היה לנו נעים מחובבי הקלואה, לכן שלחנו את הטעם לבית קברות לטעמים…

קו מקווקוו

המספר 4

בן וג’רי הם אחים
~מופרך~

ממש לא. בן וג’רי נפגשו בשיעור התעמלות בחטיבת הביניים – הם פשוט רצו הכי לאט בכיתה… אז אלא אם כן הם אחים אבודים מבלי שהם יודעים על כך, המיתוס הזה מנופץ.

קו מקווקוו

המספר 5

בן & ג’ריס מפתחים גלידה עם קנאבידיול (CBD)
~בערך, אולי, אפשר להגיד~

אנחנו פתוחים לאפשרות לפתח גלידה עם קנאבידיול (רכיב של קנאביס), אבל בתנאי אחד: הוא צריך להיות חוקי ברמה הפדרלית. מנהל המזון והתרופות האמריקאי אוסר כיום להוסיף קנאבידיול למזון ומשקאות, לכן לא תמצאו גלידה כזו בסופר בזמן הקרוב. אבל אולי יום אחד!

קו מקווקוו

המספר 6

יש באמת רוחות רפאים בבית הקברות לטעמים
~מאושר~

זאת אומרת, רוחות רפאים של טעמים. אם תבלו מספיק זמן ליד המצבה של צ’רי גרסיה ודאבל טראבל, בהחלט תרגישו בנוכחות של רוחות. האם זה ריח של שוקולד? צליל של כפית שמכה נגד הקערה? אוהבי גלידה אמיתיים הם אף פעם לא לבד בבית הקברות לטעמים.

קו מקווקוו

המספר 7

אפשר לאפות את בצק העוגיות שבגלידת שוקולד בצק עוגיות
~מאושר~

אפשר לגמרי לאפות את בצק העוגיות שבגלידת שוקולד בצק עוגיות. יצאו לכם עוגיות ממש קטנות וגלידה מאוד משעממת (בעצם לא נכון, גלידת הווניל שלנו נהדרת), אבל זה לגמרי אפשרי.

קו מקווקוו

המספר 8

גלידה חצי אפוי קרויה על שם סרט
~מופרך~

לא! הטעם חצי אפוי קיבל את שמו מהחתיכות שיש בתוכו: יש בו חתיכות של בצק עוגיות שוקולד צ’יפס (לא אפויות) וחתיכות בראוניס (אפויות). לכן הוא באמת חצי אפוי!

קו מקווקוו

המספר 9

מישהו פעם הלך לאיבוד בסיור במפעל ולא מצאו אותו עד היום
~מופרך~

מה פתאום. אנחנו מוודאים שהדבר היחיד שנשאר בסיורי המפעל שלנו בווטרברי ורמונט הוא התיאבון שלכם לגלידה מתוקה ומדהימה, שאי אפשר לשכוח אותו מאחור.

קו מקווקוו