התכוננו לרגעים של אושר מתוק...

כן, מסתבר ששוקו חם יכול להיות אפילו עוד יותר טעים

פיש פוד

יש כאלה שאומרים ששוקו חם מושלם כמו שהוא, חם ומתוק. לטענתם לא צריך יותר מזה. לא נתחיל להתווכח איתם, אבל אנחנו רוצים לגלות לכם סוד קטן כי זה לא הוגן שנשמור אותו רק לעצמנו – שוקו חם נהיה אפילו טעים יותר כשמוסיפים לו כדור גלידת בן & ג’ריס. ואם אולי זה נשמע לכם קצת משוגע, נזכיר לכם שגם הרעיון לשים בצק עוגיות בתוך גלידה נשמע לא הגיוני בהתחלה, וכולנו יודעים מה התוצאה!

שלוק אחד! זה כל מה שתצטרכו כדי להסכים איתנו שכדור בן & ג’ריס בשוקו הוא פשוט רעיון גאוני. זה כמו להוסיף קצפת או מרשמלו, אבל הרבה יותר טוב, כי אחרי הכול – מדובר בגלידה.

אנחנו מציעים לערבב בכוס שוקו של 350 מ”ל כדור גלידה גדול אחד (או יותר אם אתם אוהבים טעם קרמי במיוחד). אתם יכולים להתחיל לשתות מיד או לחכות עד שהגלידה תימס לגמרי – אם תצליחו… אנחנו מנסים בדרך כלל לחכות, אבל הפיתוי תמיד מנצח ואנחנו מוצאים את עצמנו מסתערים על 8 שילובי השוקו והגלידה המדהימים הבאים:

קינמון באנס

תודו, כל מאפה קינמון שטעמתם בקניון או בקונדיטוריה גרם לכם לחשוב מה היה קורה לו הייתם פשוט מוסיפים לו קצת שוקולד. אז חברים, אתם יכולים להפסיק לתהות. זה הרגע שלכם!

קינמון באנס

קפה

זה ממש כמו להוסיף שוקולד לקפה, רק הפוך – מוסיפים קפה לשוקו. תתטעמו ותתאהבו.

פיש פוד

הטעם הזה מלא סווירלים של מרשמלו שיעשו לכם חגיגה בפה בכל לגימה. ויש גם בונוס, לראות את דגיגי השוקולד שוחים במשקה החום והטעים הזה שפשוט בא לצלול לתוכו…

פיש פוד

וניל

לפעמים צריכים הפכים שמשלימים זה את זה. אז מה דעתכם להוסיף לשוקו גלידת וניל? כמה שהטעם מנוגד – ככה הוא משלים להפליא את השוקו בכל לגימה.

וניל

צ’רי גרסיה

כשרוצים להרשים אורחים, מגישים דובדבנים מצופים שוקולד. כשרוצים להרשים את חושי הטעם שלכם, מכינים לעצמכם שוקו חם בטעם דובדבן.

צ'רי גרסיה

עוגת גבינה עם תות שדה

הגיע הזמן לשיעור קצר בחשבון. אם שוקולד + עוגת גבינה = יאמי ושוקולד + תותים = מושלם, אז מה שווה שוקולד + תות שדה + עוגת גבינה? פשוט מאוד, יצירת מופת.

עוגת גבינה עם תות שדה

בצק עוגיות

אם בצק עוגיות לא היה הולך עם שוקולד, לא היינו שמים חתיכות שוקולד בגלידה. אבל אנחנו כבר הוכחנו שבצק עוגיות הולך נפלא עם גלידת שוקולד, ולכן זה ברור לגמרי שבצק עוגיות ושוקו הם הזוג המושלם!

בצק עוגיות

חצי אפוי

קשה לכם להחליט בין בצק עוגיות לשוקולד בראוניס? אנחנו לגמרי מבינים אתכם, זאת באמת בעיה. חצי אפוי פותר את הבעיה בצורה הכי טעימה שרק אפשר. (וחוץ מזה, שוקולד הוא אף פעם לא באמת בעיה).

חצי אפוי

שוקולד בראוניס

כל חובב שוקולד יאמר לכם מה הולך הכי טוב עם שוקולד … עוד שוקולד. אבל גלידת שוקולד ועוד עם בראוניס? חבל על כל מילה, פשוט תנסו ותתאהבו.

שוקולד בראוניס

רוצים להתפנק ולהינות משוקו חם מווושלם עוד יותר? מוזמנים להגיע לגלידריות שלנו ולהינות משוקו חם העשוי משילוב מופלא של פאדג’ חם, כדור גלידה וקצפת.