בחנו את עצמכם: איזה טעם כדאי לכם לבחור ביום גביע גלידה חינם?

בחנו את עצמכם: איזה טעם כדאי לכם לבחור ביום גביע גלידה חינם?

מה יותר טוב מגלידה חינם? לדעת שטעם הגלידה שאתם בוחרים יכול להפוך את העולם למקום טוב יותר. כדי להתכונן ליום גביע גלידה חינם של בן & ג’ריס, חיברנו עבורכם שאלון שיעזור לכם לבחור טעמים שהם לא רק טעימים, אלא גם עוזרים לעשות טוב. למען האמת, כל טעם של גלידת בן & ג’ריס תורם לחברה ולסביבה – אנחנו מסייעים לחקלאים, לקהילות ולאיכות הסביבה במעשים קטנים וגדולים כאחד.

הצטרפו אלינו ב-15 באפריל, 2019 ופנקו את עצמכם בגלידה, בידיעה שאתם תומכים במטרות שבאמת חשובות לכם.

1. מהי הפעילות המועדפת עליכם בסופי שבוע?
2. איזה טעם גלידה אתם הכי אוהבים?
3. מה אתם עושים בדרך כלל ביום גביע גלידה חינם?
4. כיצד אתם אוהבים את הגלידה שלכם?
5. איזה ז'אנר סרטים אתם אוהבים?
6. מהו טרנד האוכל האהוב עליכם?
7. מה היה המקצוע האהוב עליכם בבית הספר?
8. איזו קריירה מתאימה ביותר לאופי שלכם?
9. באיזה עניין החברים שלכם יודעים שהם יכולים לסמוך עליכם?
10. איך אתם אוהבים את הגלידה שלכם?
11. מה אתם אוהבים להוסיף לגלידה שלכם?

שוקולד בראוניס

שוקולד בראוניס

אתם אוהבים לתת הזדמנות שנייה… וגם שוקולד. מכינים את חתיכות עוגת הבראוניס הנימוחות שבגלידת שוקולד בראוניס במאפיית גרייסטון הפועלת ביונקרס, ניו יורק, המכשירה ומעסיקה אנשים שנפלטו ממסגרות ומתקשים למצוא עבודה. בראוניס עשירים שעושים טוב לאנשים שמכינים אותם? אין מתוק מזה.

בצק עוגיות

בצק עוגיות

אתם אוהבים את הטעם הקלאסי, ואין טעם יותר קלאסי מגלידת בצק עוגיות, הטעם שהומצא לראשונה בגלידריה הראשונה שלנו. בנוסף, כל חתיכה של בצק עוגיות מגיעה מחברה אמריקאית התרומת לקהילה. חברה זו שותפה לערכים ולמחויבות של בן & ג’ריס לתרום לחברה ולסביבה.

קדימה, חזרו לעמוד בתור לעוד סיבוב!

קדימה, חזרו לעמוד בתור לעוד סיבוב!

כל רכיבי הסוכר, הקקאו, הווניל, הקפה והבננות של בן & ג’ריס מאושרים כמוצרי סחר הוגן. לכן, כל טעם שתבחרו תומך במטרה טובה. קחו כדור גלידה בטעם האהוב עליכם, ולאחר מכן עמדו שוב בתור ונסו טעם חדש, בידיעה שאתם תומכים בחקלאי סחר הוגן ברחבי העולם.

נסו טעם חדש

נסו טעם חדש

שלום, אהבה וגלידה, זה כל מה שחשוב לכם באמת. וגם לנו! בחרו כל טעם שתרצו וחייכו בידיעה שבן & ג’ריס עושים שימוש אך ורק ברכיבים שתומכים בשינוי חיובי. בין אם אלו רכיבים המאושרים סחר הוגן או הבראוניס של מאפיית גרייסטון, אתם יודעים שעשיתם משהו טוב למען העולם. אז קדימה, בואו לגלות טעם חדש!

חובה לענות על כל השאלות