חידון: איזה טעם הכי משלים את הסרט שלך?

חידון: איזה טעם הכי משלים את הסרט שלך?

הדלת נעולה, המקפיא מצויד, אמרת לכל החברים שלך שעד כמה שהאהבה שלך אליהם גדולה, כרגע מערכת היחסים הכי חשובה בחייך היא עם הספה שלך ובראש סדרי העדיפיות כרגע בחירת סרט וחפירה לתוך פיינט גלידה בזמן שהכלב מנמנם לרגליך.

תראו, לפעמים היכולת הנפשית שלנו מספיקה רק כדי להתמקד בשאלה, באיזה חלק של הספה להתמקם, ולגבי כל שאר ההחלטות הקשות אנחנו מעדיפים שיגידו לנו מה לעשות. כמו למשל, באיזה סרט לצפות ואיזה סוג של גלידה לאכול בזמן שאנחנו צופים בו. הכי טוב אם אפשר שהמידע הזה יתאים בול למצב הרוח שלנו. אנחנו פה בשבילכם, תענו על השאלון ותגלו את הצמד המושלם עבורכם!

מה נראה לך תסריט מושך יותר לשישי בערב?
העדפת הצפייה שלך היא:
כשלחבר מסתבכות הרגליים והוא מועד, מה התגובה הראשונה שלך?
על מה צבע ארגמן מטפטף גורם לך לחשוב?
מה היתה התחפושת שלך בפורים האחרון?
מה היה קורה עם הדינוזאורים היו חוזרים לחיים?
לפעמים כשזר דופק לך בדלת המחשבה שעולה לך היא:
מה הצבע האהוב עליך?
הדבר שהכי אהוב עליך בימי שבת הוא:
כשיוצאים לחופשה ההעדפה שלך היא:

קומדיה + חצי אפוי

קומדיה + חצי אפוי

הצחוק, הדמעות, הפאנץ’ ליינים שגורמים לך להחזיק את הבטן. כשמצב הרוח שלך כל כך טוב, משהו שאפשר להרגיש, קליל אך עם זאת שובב הוא האפשרות היחידה, במלים אחרות, חצי אפוי.

דרמה + בצק עוגיות

דרמה + בצק עוגיות

העלילה מתעבה, המתח נבנה, הדרמה מתגלה. בצק עוגיות הוא התשובה. לא רק שהוא מהווה שמחה מתמדת עבור רוב חובבי הגלידה, חתיכות בצק העוגיות השמיימיות אמורות לאזן את כל התהפוכות הרגשיות שעוברות עליך. טוב – אולי לא את כולן, אנחנו לא רוצים להבטיח הבטחות שאי אפשר לקיים.

מדע בדיוני + קרמל סוטרא

מדע בדיוני + קרמל סוטרא

זה ציפור, זה מטוס, לא, זה בעצם רך ומלא בליבת קרמל מוקף בגלידת שוקולד וקרמל. לא להתבלבל עם היצור הצמיגי שמופיע בסרטי מדע בדיוני משנות ה -50 ובולע כל מה שבדרכו. כשמשהו מוזר מופיע על מסך הטלויזיזיה שלך, מה תעדיף לאכול? קרמל סוטרא.

אימה + שוקולד בראוניס

אימה + שוקולד בראוניס

בעת מצוקה עלינו להושיט יד למשהו מנחם. לא, אנחנו לא מדברים על השמיכי בן ה-34 שמלווה אותך מאז שנולדת ונראה כרגע כמו חתיכת מוך עצובה שמצאת מתחת למקרר. אנחנו מדברים על שוקולד בראוני (גרסת הגלידה לשמיכי) קלאסיקה מנחמת היא הבחירה המתבקשת כאן – כי האם השוקולד אי פעם אכזב אותנו כשחשנו חרדה או ייאוש.

אינדי + ללא חלב

אינדי + ללא חלב

עצמאי, שונה, ייחודי, בעל מחשבה חופשית. כן, ברור, אנחנו מדברים עליך. אבל אנחנו מדברים גם על הבחירה שלך בסרט. אז בזמן שמנסים להעריך את המשמעויות הנסתרות שמאחורי הדיאלוגים וקווי העלילה המורכבים, אנחנו ממליצים לך להנות מעוד משהו שעובד לפי החוקים של עצמו. גלידה ללא חלב

פנטזיה + צ'אבי האבי

פנטזיה + צ'אבי האבי

דמיינו את הבלתי אפשרי, הבלתי סביר, הבלתי נתפס, כמו מה זה נראה? איך זה מרגיש? אולי שילוב של מלוח ומתוק, רך וקראנצ’י. ואם אתם יכולים להנות מגלידה שהיא מימוש של מציאות ופנטזיה בזמן שאתם צופים בזמן אמת בסרט פנטזיה, כנראה שאין שום דבר שיכול להתעלות על זה.

חובה לענות על כל השאלות