10 סיבות למה הרבה יותר טוב להישאר בבית מאשר לצאת החוצה

10 סיבות טובות להשאר בבית

חשבתם פעם על זה שיש הרבה מצבים בחיים בהם הרבה יותר קל לעשות את הדברים הגדולים מאשר את הקטנים? יש ימים, למשל, שהרבה יותר קל לפתור את הסודוקו הכי קשה בעולם מאשר להוציא את עצמכם מתחת לפוך או לקום מהספה מול הטלוויזיה אחרי יום עבודה. לפעמים הכי טוב זה פשוט להישאר בבית ולהתחבא מכולם . אז לפני שאתם לוקחים את המפתחות ויוצאים מהבית רק כדי להתקל במישהו ברחוב שיגיד לכם שיש לכם שאריות של גלידה על הפנים מאתמול, תזכרו, זה משהו שהעציץ שלכם בבית אף פעם לא יגיד לכם. ואם זו לא סיבה מספיק טובה, אז הנה 10 סיבות מעולות למה הרבה יותר טוב בלי שום ספק להישאר בבית מאשר לצאת החוצה. הרשימה הזו יכולה להציל את החיים שלכם, ואנחנו לא מגזימים! טוב, אולי קצת, אבל תודו שזה כיף…

המספר 1

כי זה יכול להציל את החיים שלכם

בדיוק ככה. אף פעם לא שמעתם על מישהו שנפל לתוך בור ביוב במטבח שלו, נכון? אז למה לקחת סיכונים מיותרים ולהסתכן בנפילה כזאת ברחוב? הגיע הזמן שניקח אחריות על החיים שלנו…

קו מקווקוו

המספר 2

אתם במרחק קליק אחד מכל מה שאי פעם תצטרכו

עם הטכנולוגיה המתקדמת של המאה ה-21 אפשר לספק את רוב הצרכים האנושיים בלחיצת עכבר, ואתם בטוח לא רוצים למנוע מעצמכם את נפלאות הטכנולוגיה המודרנית, כמו למשל שירותי משלוחים מהירים במיוחד.

קו מקווקוו

המספר 3

זו אחלה דרך לחסוך כסף

בתקופות של אי ודאות כמו בימינו, תסכימו איתנו שכדאי לחסוך. ואיך עושים את זה? זה הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם: נשארים בבית ואוכלים גלידה. אל תנסו לנתח את זה יותר מדי. בואו פשוט נסכים שזה נכון ונמשיך הלאה.

קו מקווקוו

המספר 4

זה מאד נוח

תראו לנו עוד מקום שאפשר לשכב בו על הספה, לצפות בסרט ותוך כדי להתענג על גלידת פיש פוד ואולי גם איזו עוגה בצד? נראה לכם שתצליחו למצוא מקום יותר נוח מחוץ לבית? בטח לא כשאתם זרוקים על הספה בטרנינג ונעלי בית בצורת דינוזאור…

קו מקווקוו

המספר 5

אלו החיים הטובים באמת, תודה רבה

באינסטגרם זה נראה שכולם מבלים בחוץ ועושים חיים נכון? אבל היי, בואו לא נשכח שאלו לא החיים האמיתיים ושיש דבר כזה שנקרא FOMO – חרדת החמצה. בקיצור, עדיף שנימנע כמה שאפשר מייסורי החיים המודרניים ונבלה את החיים הטובים בבית.

קו מקווקוו

המספר 6

יש לכם המון עבודה

אין מה לעשות. המקפיא שלכם מפוצץ בהמון נשנושים עתירי סוכר, ומישהו חייב לעשות את העבודה השחורה…

קו מקווקוו

המספר 7

נשארו לכם רק עוד 3 פרקים לסיום העונה

איפה היינו לפני עידן הסטרימינג והנטפליקס? מי זוכר בכלל? מאז שכל הפינוק הזה צץ לפני כמה שנים והכניס לחיינו את צפיית הבינג’, המון אנשים מתכסים בשמיכה ומשתבללים בבית. זה חלק מהאבולוציה, ואסור להפריע לה.

קו מקווקוו

המספר 8

הכלב שלכם יודה לכם

כי הכלב/חתול/דג/אוגר שלכם מרגיש בודד. תעשו לו טובה ותישארו איתו בבית.

קו מקווקוו

המספר 9

אתם צריכים קצת זמן לעצמכם

לפעמים אנחנו צריכים להישאר לבד ולהקשיב לקול הפנימי שלנו, שמן הסתם לוחש: “רק עוד כפית גלידה אחת”…

קו מקווקוו

המספר 10

כי בבית אתם לא עושים חשבון לאף אחד

רק בבית אתם יכולים להסתובב ולזייף שירים בקולי קולות עם כפית גלידת שוקולד בראוניס תקועה בפה ואפילו ללכלך קצת את השולחן בסלון. רהיטים אף פעם לא יצחקו עליכם, רק אנשים.

קו מקווקוו