10 דברים שרק מעריצי בן & ג'ריס אמיתיים עושים

10 דברים שרק מעריצי בן & ג'ריס אמיתיים עושים

אנחנו אוהבים לפגוש את המעריצים של בן & ג’ריס – אנשים שיש להם את אותה התשוקה לגלידה, ולתוספות הסווירלס והצ’אנקס, כמו לנו. אבל עם הזמן למדנו שיש מעריצים, ויש מעריצים אמיתיים. כלומר, אנשים שלוקחים את אהבתם לבן & ג’ריס לרמה חדשה לגמרי. אלו האנשים שיקעקעו על עצמם את הטעמים האהובים עליהם, או ירכבו על אופניים מעל 90 קילומטרים רק כדי להיות חלק מיום גביע הגלידה בחינם.

הנה עוד כמה דברים שמעריצים אמיתיים עושים, כשהם לא מנסים כל טעם חדש שהצליחו לשים עליו יד:

המספר 1

מחזיקים עליהם כפית כל הזמן, לכל מקרה שלא יהיה

כשאתם אוהבים גלידה כמו מעריצים אמיתיים של בן & ג’ריס, אתם צריכים להיות מוכנים ליהנות ממנה בכל רגע נתון. אוהדים אמיתיים שומרים כפית בכיס, בארנק או ברכב בכל עת. אף פעם אי אפשר לדעת מתי תצוץ הזדמנות לגלידה.

קו מקווקוו

המספר 2

מאד יצירתיים עם פיינטים ריקים

כאשר מעריצים אמיתיים של בן & ג’ריס מסיימים פינט, המקום האחרון שהם חושבים לשים את ההישג שלהם בו הוא פח האשפה. בכל פינה בבתים שלהם תוכלו למצוא פינטים המשמשים כעציצים, מעמדי כלי כתיבה, קופות חיסכון, ואפילו קשורים ביחד כשרשרת דקורטיבית על הקיר . כמובן שאחרי שעברו ניקוי יסודי.

קו מקווקוו

המספר 3

לוקחים את הדייטים שלהם לגלידריה

דייט ראשון? המעריצים האמיתיים חושבים שגלידריה היא האופציה היחידה שמתאימה. איזו דרך טובה יותר להתחיל קשר מאשר שיחה על הטעמים והתוספות האהובים עליכם, ובדיון על היתרונות והחסרונות של גביעים לעומת כוסות?

קו מקווקוו

המספר 4

מאזינים כמעט אך ורק ללהקת פיש (Phish)

אין כמו לרקוד ל-Junta או ל-Lawn Boy עם פינט של Phish Food ביד. סווירלי המרשמלו האלה רוקדים ומסתובבים בדיוק כמו סולו גיטרה של טרי אנסטסיו, הם מביאים אתכם קרוב יותר מאי פעם לנירוונת גלידה.

קו מקווקוו

המספר 5

מבשלים עם גלידה

ארוחת בוקר, צהריים, ערב, קינוח ומעבר – אין מחסור בדרכים בהן ניתן לעשות שימוש בגלידה במטבח. המעריצים האמיתיים אוהבים לעשות ניסויים, הם דוחפים את גבולות חוויית הגלידה לגבהים קולינריים חדשים ומרגשים.

קו מקווקוו

המספר 6

מבקרים בכמה שיותר גלידריות

כל חופשה או טיול בארץ או בחו”ל הם הזדמנות לחפש גלידריות חדשות ומרגשות. המעריצים האמיתיים תמיד בחיפוש אחר גלידריה שיש בה אולי טעם חדש שהם לא ניסו, או סתם כמה מוכרי גלידה ממש מגניבים שאפשר לשוחח איתם.

קו מקווקוו

המספר 7

שומרים לעצמם מכסה מזל

יש אנשים שיש להם מטבע מזל. למעריצים האמיתיים של בן & ג’ריס סביר יותר שיהיה מכסה מזל – אולי המכסה מהפינט הראשון שלהם של בן & ג’ריס, או הפינט שהפך אותם למעריצים נלהבים. גלידה היא החיים עבורם, והחיים מגיעים עם אבני דרך סנטימנטליות.

קו מקווקוו

המספר 8

אחראים לכך שבכל מסיבה או מפגש יש גלידה

כאשר המעריצים האמיתיים מארגנים מסיבה, אתם יכולים להיות בטוחים שגלידה תהיה חלק מהעניין. למעשה, צוות הקייטרינג בגלידריה המקומית שלהם כנראה מכיר את המעריצים של בן & ג’ריס בצורה אינטימית, שכן בכל ימי ההולדת ובכל מסיבות חנוכת הבית היה קייטרינג של מומחי הגלידה.

קו מקווקוו

המספר 9

שולטים לגמרי בטריוויה של בן & ג’ריס

איך נפגשו בן וג’רי? איפה קמה הגלידריה הראשונה? איזה טעם אתם יכולים למצוא רק בישראל? המעריצים האמיתיים יכולים לנצח כל אדם בטריוויה של בן & ג’ריס. (וכפי שהם היו אומרים לך בשמחה, התשובות הן: 1) בכיתה ז’ בשיעור ספורט 2) בתחנת דלק מחודשת בברלינגטון, וורמונט ו 3) דולצ’ה דה לצ’ה.)

קו מקווקוו

המספר 10

רודפי צדק

המעריצים האמיתיים של בן & ג’ריס יודעים שבזמן שגלידה יכולה להביא המון שמחה לבטן ולנשמה, שמחה רבה עוד יותר מגיעה כשמקדמים מטרות שמאמינים בהן. למעריצים אמיתיים יש תשוקה לצדק ושוויון, ואנרגיה עצומה להפוך את העולם למקום טוב יותר.

תמשיכו לחגוג, הקערה שלנו עולה על גדותיה מרוב שוקולד ואהבה.

קו מקווקוו