רכיבים הם עניין מורכב: פיש פוד במספרים

בתחילת הדרך חשבנו שיהיה פשוט לשנות את מקור הרכיבים שבמוצרינו, כך שיהיו באישור סחר הוגן וללא שינוי גנטי. אבל, מה לעשות, בצק עוגיות לא גדל על עצים ומרשמלו לא זורם בנהרות, כך שגילינו שזו משימה בכלל לא פשוטה למצוא רכיבים באישור סחר הוגן ושאינם מהונדסים גנטית.

כדי לתת לכם מושג עד כמה התהליך מורכב, ניקח לדוגמה את גלידת פיש פוד. במבט ראשון, בקופסה של פיד פוד ישנם חמישה רכיבים: גלידת שוקולד עשירה, חתיכות פאדג’, מרשמלו אווירירי, קרמל סמיך ווניל. אבל אם תתבוננו מספיק זמן כמונו, תבינו כי כל אחד מהרכיבים הללו עשוי גם הוא מלא פחות מ-38 רכיבים שונים. לכן, אם אנחנו מקבלים את חמשת הרכיבים שלנו מחמישה יצרנים – זה אומר שהיינו צריכים לעבוד עם עד 38 ספקים כדי למצוא את הרכיבים הטובים ביותר לייצור הגלידה שלנו, וזה רק עבור טעם אחד! מבחר הגלידות שלנו כולל מאות מוצרים ומאות רכיבים, אז אתם כבר מבינים שהיינו צריכים לבדוק לעומק כל טעם שאנחנו מייצרים!

רכיבי פיש פוד

אנו עובדים עם מערכת מעולה של ספקים המספקים לנו את הסווירלים המתוקים והתוספות המדליקות, וכאשר התחלנו בתהליך השינוי הם היו איתנו לאורך כל הדרך. הסברנו להם גם על חשיבות השימוש ברכיבים באישור סחר הוגן ושאינם מהונדסים גנטית, ועל רצוננו להבטיח כי הרכיבים החדשים יהיו לא פחות טובים מהסווירלים והתוספות הכה אהובים והייחודיים בגלידת בן & ג’ריס. כאשר היצרנים שלנו הבינו את חשיבות הסחר ההוגן ומזון שאינו מהונדס גנטית, הם הצליחו לגרום לספקים שלהם לוודא שכל הרכיבים שהם קונים יעמדו בסטנדרטים שלנו.

בזכות שיתוף הפעולה של כל שרשרת האספקה שלנו השלמנו את תהליך קבלת אישור סחר הוגן ומזון שאינו מהונדס גנטית.