בחנו את עצמכם: עם איזה טעם של בן & ג'ריס כדאי לכם לצאת לדייט

עם איזה טעם של בן & ג'ריס כדאי לכם לצאת

מוצ”ש ואתם יושבים על הספה מכורבלים עם אהבת חייכם, ופתאום אתם מבינים שייתכן ואתם בקשר עם הפיינט שמונח בידיכם.

אז השאלה היא, מה הטיפוס שלכם?

תתארו שבת רגילה עם בן/בת הזוג שלכם
איזה תכונות אתם רוצים שיהיה לבן/בת הזוג שלכם?
מה ארוחת הערב האידיאלית שלכם בוולנטיינס?
ערב סרט! אתם רוצים לראות:
איזה סוג חיה יש לכם (או הייתם רוצים שיהיה לכם)?
אתם במסיבה, אתם...
מהי ארוחת הבוקר האידיאלית בשבילכם במיטה?
מה המילים שאתם הכי מפחדים לשמוע?
איך חבר טוב היה מגדיר אתכם?
אם הייתם חיה בטבע, איזו חיה הייתם?

בצק עוגיות - חבר עם יתרונות

בצק עוגיות - חבר עם יתרונות

טיפוס ביתי אמיתי, בצק עוגיות נהנה להתכרבל בפיג’מה ולראות סרט על הספה. הוא לא מורכב עם טעמים פשוטים, אבל תדאגו לא להגדיר אותו כאחד מהחברים. זהו קשר רומנטי עדין שיכול להחזיק למשך כל החיים, אז לפחות תסדרו את השיער לפני שאתם נפגשים.

חצי אפוי - מלא בפוטנציאל

חצי אפוי - מלא בפוטנציאל

הטעם הזה מלא בכל הדברים האהובים עליכם, אז אין לכם ברירה אלא להשאיר אותו בסביבה לטווח הארוך. הבסיס המורכב מגלידת וניל ושוקולד גורם לכם לחשוב שהוא יכול להיות קצת מסורתי בלבו. הוא מתוק ומלא בהפתעות של בראוניס ובצק עוגיות, עם זאת יש לו נטייה לשבת על הספה שעות ולשחק במשחקי מחשב ולבזבז את כל הכסף שלו על הופעות וחוברות קומיקס, עם כל זה אתם אוהבים אותו. פשוט הייתם רוצים שמידי פעם הוא ילבש מכנסיים ויזמין אתכם לצאת.

שוקולד בראוניס - ההנדימן

שוקולד בראוניס - ההנדימן

ניתן לסמוך עליו והוא תמיד מוכן לרצות, שוקולד בראוניס עומד בהבטחותיו. עשיר ופאדג’י, זה הטעם שיעשה לכם מסאג’ אחרי שהתקין לכם את המזגן. תקראו לשוקולד בראוניס כשיש לכם רשימה ארוכה של דברים שצריכים להעשות ואתם רוצים שהעבודה תעשה כמו שצריך.

עוגת גבינה עם תות שדה - הרומנטי

עוגת גבינה עם תות שדה - הרומנטי

ארוחת ערב עם עוגת גבינה עם תות שדה הם תמיד דייט קלאסי, וכל ארוחה כוללת גם מנת קינוח. התייר הקלאסי הזה היה בכל העולם ויחשוף אתכם לדברים הטובים בחיים. זהו רומן תותים סוער, אבל סווירל עוגיות העשיר הזה יתפוס אתכם כשתתעלפו מהתרגשות.

קון סוויט קון - שובר הלבבות

קון סוויט קון - שובר הלבבות

אהבה מביס ראשון לא מתחיל לתאר את הרגש. אי אפשר שלא לנסות להתקרב אליו, קון סוויט קון ממיס לכם את הלב כשהוא רק אומר שלום. אתם מתאהבים כבר בכפית הראשונה המלאה בשפע של חתיכות גביעי וופל מצופים פאדג’, אבל לפני שאתם שמים לב הדברים זזים מהר מידי, וכל מה שנשאר הוא גלידת וניל פשוטה. אהבה כואבת, פעם הבאה קחו את הדברים לאט יותר.

חובה לענות על כל השאלות