6 עובדות מגניבות שלא ידעתם על חצי אפוי

עובדות מגניבות שלא ידעתם על חצי אפוי

חצי אפוי הוא אחד מטעמי בן & ג’ריס הקלאסיים שאם עדיין לא טעמתם, אתם פשוט לא חייתם באמת. וברגע שתנסו אותו, רוב הסיכויים שזה יהפוך לאחד הטעמים המועדפים עליכם. עם גלידת שוקולד וגלידת וניל, בראוניס, וחתיכות של בצק עוגיות שוקולד צ’יפס, יש לו את כל הפינוקים הנכונים בכל המקומות הנכונים. אבל כמה אתם יודעים על הטעם המושלם הזה? אתם יודעים למה הוא נקרא חצי אפוי? התשובה עשויה להפתיע אתכם. תקראו את 6 העובדות המשעשעות האלה על הטעם שבקרוב יהיה הטעם החדש האהוב עליכם:

1. שוקולד בראוניס + בצק עוגיות = חצי אפוי

חצי אפוי נולד מהורים טעימים. מורכב משני טעמים פופולרים מעורבבים יחד, התוצאה היא טעם שלוקח אופורית גלידה לרמה חדשה לגמרי.

2. אחד מבוגרי סדרת ה- 2Twisted!

מדי פעם אנחנו אוהבים לערבב שני טעמים שלנו יחד באותו פיינט ולתת לו שם חדש. אנחנו קוראים לטעמים האלו טעמי 2Twisted!. חצי אפוי הוא הטעם היחיד מתוך ארבעת הטעמים מסדרת 2Twisted! ששרד את מבחן הזמן. הטעמים האחרים? אתם יכולים למצוא אותם בבית קברות לטעמים שלנו.

3. טעם מספר 1 בארה”ב בשנים האחרונות

אמרנו לכם שחצי אפוי הוא פופולרי. כל כך פופולרי שזה כבר הטעם הכי נמכר בארה”ב בשנים האחרונות, ובשנים שלפני כן הוא רק התקרב לראש הרשימה.

4. בארה”ב היה לטעם פרסומת משלו

הושק בשנת 2006, פרסומת של 15 שניות לחצי אפוי מראה דמויות של בן וג’רי העשויות מחימר שמתלוצצים, כפי שהם נוטים לעשות לעיתים קרובות, על איך אפשר לשנות את העולם שיהיה טוב יותר.

5. כוכב בינלאומי

אנחנו אוהבים לחלוק את האהבה (ואת בצק העוגיות …), לכן הבאנו את חצי אפוי ל-14 ארצות ברחבי העולם, החל מסינגפור, לשוודיה ולקנדה… יש בעולם הרבה אוהבי הטעם חצי אפוי!

6. ‘חצי אפוי’ – פשוטו כמשמעו

חצי אפוי קיבל את שמו מהעובדה שבצק העוגיות שבו לא אפוי – ומכאן המילה ‘בצק’ – אבל הבראוניס אפויים. זה ממש חצי אפוי!