יש טעם להצביע

יש טעם להצביע
לפעמים כשאנחנו חשים תשוקה למשהו, כשמשהו באמת חשוב לנו, אנחנו מביעים את זה באמצעות גלידה. זוהי הדרך שלנו להראות כמה אכפת לנו. לכן אנו משיקים טעם חדש לכבוד הבחירות, הכירו את One Sweet Vote – יש טעם להצביע! גלידת וניל קרמית עם חתיכות שוקולד עשירות ושקדים מצופים שוקולד בשילוב מושלם עם גלידת שוקולד עם חתיכות שוקולד לבן מתקתק ובראוניס בלונדי מופלאים. חתיכות גדולות עם מסר גדול עוד יותר.

כמו מגוון התוספות וההפתעות שיש בטעם הזה, כך גם אנחנו, מדינה המאופיינת בסוגים שונים של אנשים ודעות, המייצרים יחד מרקם אנושי ייחודי, מעניין ונפלא. טעם מופלא זה, לא רק מעורר את חושי הטעם שלכם הוא גם משקף את האמונה שלנו כמה משמעותי זה לקחת חלק פעיל במערכת הדמוקרטית שלנו.

בדומה לבחירות, אכילת גלידה היא זכות מולדת של כל אזרח. ועדיין, רובנו לוקחים את אכילת הגלידה כמובן מאליו. אנחנו בבן & ג’ריס חושבים שתמיד יש טעם להצביע. לכל אחד יש את הזכות להשמיע את קולו, ולהפוך את הזכות הזו לחגיגה של “טעמים”.

הטעם One Sweet Vote – יש טעם להצביע יוצר פינוק מהנה ואופורי – אך יותר מזה, זהו חלון להשקפת העולם של בן & ג’ריס. אתם תלמדו הרבה עלינו כשתטעמו את הטעם החדש שלנו:

1. אנחנו מאמינים שקולכם הוא בעל משמעות.

כן, אתם! יש לכם השקפת עולם שחשובה. ואם הטעם משאיר אתכם עם משהו, אנו מקווים שזה יהיה עם זה. הקול שלכם, והקול של כל האזרחים, הם לחלוטין חיוניים לדמוקרטיה מתפקדת – אחת שמשרתת את כולם.

2. אנחנו מאמינים בשגשוג משותף.

הטעם החדש שלנו עשוי מקקאו, סוכר, ווניל באישור סחר הוגן. כמו שאנחנו עושים את הכי טוב שאנו יכולים כדי להבטיח שלכל מי שיש לו יד ביצירת הטעם ישגשג, אנחנו חושבים שהממשלה שלנו צריכה לעשות את הכי טוב שהיא יכולה כדי להבטיח לאזרחים הזדמנות לשגשג.

3. אנחנו יודעים שכל צ’אנק חשוב.

כשאתם אוכלים את הגלידה, אנחנו יודעים שכל מה שתחפשו זה הצ’אנקים. זה קורה, אנחנו מבינים אתכם. וכמו שכל צ’אנק בטעם הוא חשוב, כך גם כל קול במדינה שלנו חשוב.

4. אנחנו רוצים שתשמיעו את קולכם.

לא משנה מי אתם, במה אתם מאמינים, איפה אתם עומדים, מגיע לכם להשפיע על ההחלטות שאנחנו עושים במדינה. קחו את הכוח לידיים שלכם. אנחנו מאמינים בדמוקרטיה שבה כולם משמיעים את קולם, אז תצאו להצביע והשמיעו את קולכם.

 

*ניתן להשיג את הטעם בגלידריות שלנו בלבד, אין להשיג אותו בפיינטים.