10 הטעמים המובילים של בן & ג'ריס לשנת 2018

ששש. תקשיבו. אתם שומעים את זה? זה הצליל של 2019 ההולך וקרב עם כל מילה שאתם קוראים. בקרוב יהיו מסיבות, החלטות ומטרות חדשות, החלפת ספרה לשנה נוספת סביב השמש. אך לפני כל זה, זה הזמן לרשימת 10 המובילים מהשנה שהייתה לנו. גלו מהם 10 הטעמים הכי פופולריים משנת 2018:

המספר 10

קון סוויט קון

קון סוויט קון

אוהבי הגלידה שלנו פשוט רוצים עוד ועוד מחתיכות גביעי וופל מצופים פאדג’! אין שום ספק, זהו טעם אהוב במיוחד.

קו מקווקוו

המספר 9

עוגת גבינה עם תות שדה

עוגת גבינה עם תות שדה

אם יש משהו יותר טוב מעוגת גבינה, זוהי גלידת עוגת גבינה עם תות שדה. הפופולריות של הטעם הזה רק מוכיח שהשילוב הזה קלאסי ומושלם.

קו מקווקוו

המספר 8

דולצ’ה דה לצ’ה

דולצ'ה דה לצ'ה

כדי ליהנות מפינוק נטול צ’אנקים העשיר בריבת חלב חלומית עם נגיעות פאדג’יות, אתם רוצים, צריכים, מתפללים, חולמים על, דולצ’ה דה לצ’ה. אזהרה קטנה: יש כל כך הרבה סווירלים, אז קחו את הזמן ליהנות מכולם.

קו מקווקוו

המספר 7

בצק עוגיות

בצק עוגיות

הצגנו בארץ את הטעם הזה בשנת 1999, והוא ממשיך להיות טעם אהוב שנה אחר שנה. כל מה שאנחנו יכולים לומר הוא, תודה, אוהבי גלידה מתוקים שכמותכם.

קו מקווקוו

המספר 6

שוקולד בראוניס

שוקולד בראוניס

אוהבי שוקולד שימו לב! גלידה זו היא לא רק בעלת טעם נהדר, היא גם עושה עבודה נהדרת, בזכות השימוש בבראוניס ממאפיית גרייסטון, שמטרתם היא לספק מקומות עבודה והכשרה לתושבים בעלי הכנסה נמוכה ביונקרים, ניו יורק.

קו מקווקוו

המספר 5

צ’אנקי מנקי

צ’אנקי מנקי

אם גלידת בננה לא תופסת אתכם, הצ’אנקים נדיבים של פאדג’ ואגוזים בטוח יצליחו. אוהבי בננה מוטרפים על הטעם הזה מאז שנוצר בשנת 1991.

קו מקווקוו

המספר 4

ניו יורק סופר

ניו יורק סופר

גלידת שוקולד. חתיכות פאדג’ מריר. חתיכות פאדג’ לבן. פקאנים. אגוזי מלך. שקדים מצופים שוקולד. אין שום דבר בטעם הזה שגורם לנו לומר משהו אחר מלבד “הכנס לבטן שלי מיד.” לא פלא שזה מקום רביעי לפי אוהבי הגלידה שלנו.

קו מקווקוו

המספר 3

וניל טופי קראנץ’

וניל טופי קראנץ’

אופוריה מגיעה עם הרבה שילובים, אך יש משהו בוניל טופי קראנץ’ שפשוט מרגיש מושלם בכל פעם שאנחנו טועמים ממנה. גלידת וניל, חתיכות טופי קראנץ’, והן גם מצופות פאדג’?! קשה לומר בדיוק מה מתרחש כאן, אך אנחנו לא רוצים שזה יפסק – וגם אתם לא תרצו.

קו מקווקוו

 המספר 2

וניל

וניל

זה די נדיר שנתקלים בטעם בן & ג’ריס שהוא פשוט ומושלם. נכון, אנחנו אוהבים לשחק עם צ’אנקים וסווירלים, אך לפעמים אנחנו גם אוהבים לחזור להנאות הפשוטות של גלידה. כמו גלידת וניל איכותית, עשירה וקרמית.

קו מקווקוו

המספר 1

קרם עוגיות

קרם עוגיות

זהו זה: השחקן המוביל של בן & ג’ריס. מלך של מקפיא הגלידות. הבוס. המנהל הגדול. ואולי יום אחד, טעם אחר יוביל כטעם מספר 1 של בן & ג’ריס, אך 2018 היא לא השנה בה זה יקרה.

קו מקווקוו

רוצים להשוות את 2018 לשנה קודמת? היכנסו לרשימה של 10 המובילים לשנת 2017. האם הטעם האהוב עליכם עולה בדירוג, או נשאר מאחור?