5 דרכים בהם בוב מארלי הפך את העולם למקום טוב יותר

מוסיקה היתה רק ההתחלה

ברגע שאתם שומעים את האקורדים הראשונים מהשיר האהוב עליכם של בוב מארלי, אתם יודעים שאתם עומדים לעבור למצב של שלום, אהבה ואחדות. אבל בשביל האייקון עצמו, המוסיקה היתה רק ההתחלה. הוא הפיץ שלום ואהבה באמצעות המילים והפעולות שלו בכל יום, גם כאשר לא הופיע. איך, אתם שואלים? עם ששת שיעורי החיים הבאים:

המספר 1

ששום דבר לא ידאיג אתכם (Don’t Worry About a Thing)

פיינט גלידה מחולק

בקלות ניתן להתעצבן מהדברים הקטנים, במיוחד כשזה יום ראשון בבוקר, אתם מאחרים, ואתם לא מוצאים את המפתחות שלכם. בוב כנראה לא היה מתרגש והיה רואה את התמונה הגדולה יותר. כי הכל הולך להיות בסדר Cause every little thing’s gonna be all right’.

קו מקווקוו

המספר 2

תרגישו את הקצב

One Love

אין דרך טובה יותר לשדרג את היום שלכם מאשר לאבד את עצמכם בתוך המוסיקה. קדימה, לבשו את האוזניות שלכם ופשוט תזרמו עם הקצב.

קו מקווקוו

המספר 3

בואו נתאחד(Let’s Get Together)

פיינטים של עוגת גבינה עם תות שדה

בסוף יום מלא בלחצים וסטרס, לפעמים כל מה שאתם רוצים לעשות זה להתכרבל בצורת כדור ולהתרחק ככל שאפשר מהחיים האמיתיים. אבל כפי שמארלי לימד אותנו, דרך בטוחה לשיפור המצב רוח שלכם היא להיפגש יחד עם החברים ולהרגיש טוב and to feel alright.

קו מקווקוו

המספר 4

התעוררו והתחילו לחיות (Wake Up and Live)

גלידה בכוס

זה ידוע כי אהבתו האמיתית של מארלי (מלבד המוסיקה כמובן) היתה כדורגל. בוב חשב שכדורגל הוא כמו יקום אחר, שגרם לו להרגיש חופשי. אולי אין לכם את הרגליים הזריזות שלו, אבל כשעושים קצת פעילות, גם אם זה רק הליכה בפארק, זה יכול לעזור לכם ליהנות מהבריחה המתוקה הזו.

קו מקווקוו

המספר 5

הוסיפו קצת אהבה בחיים שלכם

One Love

הטעם שלנו, One Love, הוא מחווה טעימה לבוב מארלי. עם גלידת בננה, סווירלים של עוגיות וקרמל וחתיכות פאדג’ בצורת סמל שלום (Peace), השילוב המגניב הזה יביא אתכם למקסימום רוגע בכפית אחת … ומה שאפילו מתוק עוד יותר זה שההכנסות מסייעות לממן תוכניות העצמה של הפרוייקט הלאומי לקהילה האתיופית בישראל (ENP).